Pátek 5.5.2017

6. května 2017 v 14:56 | Alice |  Diary
Dneska ráno jsem vstala, stoupla na váhu a skoro kilo dole. Upřímně ani nevím jak se to stalo, protože včera jsem jedla docela dost.
Snídaně: jablko
Oběd: zeleninový salát s mozzarellou, lupínky s mlíkem
Svačina: 2 toasty se sýrem
Večeře: malý kousek dortu
+hodně vody, nějaký alkohol a asi 4 kafe

Večer jsem na sebe byla dost naštvaná. Věděla jsem, že jdu na oslavu narozenin, kde si ten kousek dortu budu muset dát, a tak jsem se rozhodla, že budu celý den jíst co nejmíň. Dopoledne jsem to v pohodě vydržela, ale celý den jsem se kvůli tomu večeru stresovala. A tak to u mě dopadá, když stresuju. Přežeru se. A tak jsem si hned po obědě dala lupínky s mlíkem a o hodinu později 2 plátky toustového chleba se sýrem.
A tak jsem na oslavu jela ve strašně špatné náladě a chtěla spíš umřít než slavit. Když se rozkrájel dort, měla jsem chuť talíř s dortem vzít a hodit s ním o stěnu. To jsem pochopitelně neudělala a dort začala jíst. Snědla jsem ani ne půlku a řekla, že už nemůžu a naštěstí to nikomu nebylo divný.
Pak jsme jely s holkama do klubu, kde jsem tancovala opravdu celou nocSmějící se Takže jsem část toho jídla vytancovala. Ale oslavu jsem si nakonec dost užila, za což jsem rádaUsmívající se

No a k mému překvapení šla váha dolů a ne nahoru, takže to naštěstí tak hrozné nebylo.

Teď jsem na čísle 63,9 kg a hrozně se těším jak to půjde dál!Vaše Alice♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Svými články ani celým konceptem tohoto blogu nikoho nenabádám k poruchám přijmu potravy. Tento způsob hubnutí jsem si vybrala dobrovolně a jsem si vědoma všech možných následků. Zároveň tímto blogem nikoho nekategorizuji podle výšky, váhy ani vzhledu.