Pátek 5.5.2017

6. května 2017 v 14:56 | Alice |  Diary
Dneska ráno jsem vstala, stoupla na váhu a skoro kilo dole. Upřímně ani nevím jak se to stalo, protože včera jsem jedla docela dost.
Snídaně: jablko
Oběd: zeleninový salát s mozzarellou, lupínky s mlíkem
Svačina: 2 toasty se sýrem
Večeře: malý kousek dortu
+hodně vody, nějaký alkohol a asi 4 kafe

Večer jsem na sebe byla dost naštvaná. Věděla jsem, že jdu na oslavu narozenin, kde si ten kousek dortu budu muset dát, a tak jsem se rozhodla, že budu celý den jíst co nejmíň. Dopoledne jsem to v pohodě vydržela, ale celý den jsem se kvůli tomu večeru stresovala. A tak to u mě dopadá, když stresuju. Přežeru se. A tak jsem si hned po obědě dala lupínky s mlíkem a o hodinu později 2 plátky toustového chleba se sýrem.
A tak jsem na oslavu jela ve strašně špatné náladě a chtěla spíš umřít než slavit. Když se rozkrájel dort, měla jsem chuť talíř s dortem vzít a hodit s ním o stěnu. To jsem pochopitelně neudělala a dort začala jíst. Snědla jsem ani ne půlku a řekla, že už nemůžu a naštěstí to nikomu nebylo divný.
Pak jsme jely s holkama do klubu, kde jsem tancovala opravdu celou nocSmějící se Takže jsem část toho jídla vytancovala. Ale oslavu jsem si nakonec dost užila, za což jsem rádaUsmívající se

No a k mému překvapení šla váha dolů a ne nahoru, takže to naštěstí tak hrozné nebylo.

Teď jsem na čísle 63,9 kg a hrozně se těším jak to půjde dál!Vaše Alice♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama